Jobs at Gerresheimer

Inżynier Procesu produkcyjnego

Bolesława Chrobrego 15, Poland | Bolesławiec | Full-time

Opis oferty pracy

Zadania:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz nadzór nad procesem wdrożenia nowego produktu;
  • Ustalanie i kontrola parametrów procesowych i określanie sposobów usuwania ich odchyleń od podanych w instrukcji, kontrolowanie zgodności jakości surowców i produktów z normami technicznymi;
  • Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu technologii, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach.;
  • Praktyczne zastosowanie zasad Lean Manufacturing we wdrażanych działaniach usprawniających;
  • Prowadzenie działań z zakresu ciągłego doskonalenia procesów technologicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, wydajności oraz wymaganej jakości produktów;
  • Zarządzanie próbami związanymi z wdrażaniem nowych produktów lub innych narzędzi, nowych materiałów lub parametrów procesu;
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej na stanowisku pracy do nadzorowania produkcji wyrobów zgodnych ze specyfikacją;
  • Wspieranie liderów zespołów w rozwiązywaniu pojawiających się problemów technologicznych z zakresu napraw maszyn, usprawnień oraz analizowania przyczyn awarii i postojów;
  • Prowadzenie szkoleń związanych z technologią produkcji;
  • Raportowanie efektywności wdrażanych rozwiązań.

Kwalifikacje

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane o profilu: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn;
  • Minimum 2 lata praktyki na stanowisku inżyniera procesu w zakładach produkcyjnych
  • Praktycznej znajomości budowy oraz obsługi maszyn;
  • Praktyczne doświadczenie związane z procesami z zakresu obróbki szklanej stanowić będzie dodatkowy atut;
  • Doświadczenia w rozwiązywaniu problemów z wykorzystaniem narzędzi problem solving;
  • Doświadczenia we wdrażaniu nowych rozwiązań i zmian na liniach produkcyjnych;
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.;
  • Analitycznego myślenia, umiejętności organizacji własnego czasu pracy oraz kreatywności i nastawienia na realizację zadań;
  • Umiejętności w zakresie stosowania narzędzi lean/six sigma;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów hydraulicznych;
  • Znajomość wymagań systemów zapewnienia jakości ISO 9001, ISO 14001.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy GERRESHEIMER.
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowania wakacyjne, dofinansowanie kantyny pracowniczej).
  • Rozwój wiedzy technicznej oraz metodologii prowadzenia projektów.
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych.

About Gerresheimer

Gerresheimer is the global partner for pharmaceutics, biotech, healthcare, and cosmetics with a very broad product range for pharmaceutical and cosmetic packaging solutions and drug delivery systems. The company is an innovative solution provider from concept to delivery of the end product. Gerresheimer achieves its ambitious goals through a high level of innovative strength, industrial competence and concentration on quality and customer focus. In developing innovative and sustainable solutions, Gerresheimer relies on a comprehensive international network with numerous innovation and production centers in Europe, America and Asia. Gerresheimer produces close to its customers worldwide with around 11,000 employees and generated annual revenues in 2022 of EUR 1.8bn. With its products and solutions, Gerresheimer plays an essential role in people's health and well-being.

Equal rights

We commit to an inclusive recruitment process and equality of opportunity for all our job applicants. All applicants are considered without any regard to color, creed, religion, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, marital status, veteran status, disability, genetic information, citizenship status or membership, or any other legally protected status. Preference is given to hiring people with disabilities.

Interested? Apply today!

联系我们!

您有什么问题吗?
我们很乐意帮助您!

邮箱: info-china
电话:186 6119 5281 (微信同号)

留言

工作机会