Jobs at Gerresheimer

Seřizovač vstřikolisu - Machine Lead IM (m/ž)

Zahradní, Czech republic | Horšovský Týn | Full-time

Popis nabídky práce

Co budete dělat?

  • obsluhovat vstřikovací lis a jeho příslušenství
  • řešit a odstraňovat výrobní poruchy
  • provádět údržbu a výměnu forem
  • provádět údržbu lisů
  • nastavovat procesní parametry a cykly pro správný chod forem a lisů
  • vizuální kontrolu dílů a odebírání vzorků pro oddělení kvality
  • komunikovat a spolupracovat s technology

Kvalifikace

Co od Vás očekáváme?

  • uživatelskou znalost PC
  • flexibilitu, samostatnost, pečlivost, rozhodnost, manuální zručnost, komunikační schopnosti
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (denní směna 06-18 hod, noční směna 18-06 hod; turnusy 3 denní směny, 3 dny volna, 3 noční směny, 3 dny volna)

Další informace

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • čtvrtletní prémie
  • příspěvek na dovolenou
  • vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • další zaměstnanecké benefity - např. vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), letní a zimní oslavy a jiné

Benefits

Food & drinks

We offer you a canteen, subsidized meals and free beverages.

Learning & development

According to the job and position, we make sure our employees get regular trainings and coaching to unleash their possibilities.

Healthcare & pension

Your health and well-being is important to us. We have a company doctor and offer company pension plans.

Working environment

Creating a great place to work is essential for us, so we live up to our values teamwork, responsibility, integrity, bold innovation and excellence (TRIBE).

Popis společnosti

MOTTO: POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT ZDRAVÍ Naše vize: Jsme globálním partnerem pro zlepšování zdraví a životní úrovně - 10.000 zaměstnanců ve 47 pobočkách po celém světě v Evropě, v Severní a Jižní Americe, Asii - 700 zaměstnanců v ČR - Vlastní školící středisko pro zaměstnance i učně Rosteme - vstupte s námi do světa moderních technologií, s jejichž pomocí vyrábíme produkty, které léčí.

Equal rights

All applicants are considered without any regard to race, color, creed, religion, age, national origin, ancestry, ethnicity, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, marital status, veteran status, disability, genetic information, citizenship status or membership, or any other legally protected status.

Interested? Apply today!