Jobs at Gerresheimer

Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Bolesława Chrobrego 15, Poland | Bolesławiec | Full-time

Opis oferty pracy

Zadania na stanowisku pracy:

  • opracowanie i wdrażanie wewnętrznych procedur i instrukcji (zarządzanie systemem dokumentacji zakładowej)
  • wdrażanie, nadzorowanie i  wsparcie funkcjonowania systemów zapewnienia jakości i wymagań GMP
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • dystrybucja dokumentów systemowych
  • kontrola zmian
  • prowadzenie analizy ryzyka
  • przygotowywanie dokumentacji dla klienta
  • prowadzenie statystyk

Kwalifikacje

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości wymagań GMP i norm ISO
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dużej samodzielności, komunikatywności, zdolności organizacyjnych, odpowiedzialność i zaangażowania w realizowane zadania
  • umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielności w działaniu

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
 • Premie produkcyjną
 •  Świadczenia ZFŚS ( wczasy pod gruszą| paczki dla dzieci| imprezy firmowe| świadczenia na święta )
 • Prywatną opiekę medyczną TU Zdrowie dla pracowników i rodzin
 • Ubezpieczenie na życie
 • Dofinansowanie do stołówki przyzakładowej
 • Dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
 • Owocowe poniedziałki :)

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Equal rights

All applicants are considered without any regard to race, color, creed, religion, age, national origin, ancestry, ethnicity, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, marital status, veteran status, disability, genetic information, citizenship status or membership, or any other legally protected status.

Interested? Apply today!