Horšovský Týn, Czech Republic

Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o.

Contract manufacturing of medical product in Czech Republic

Zahradní 282
34601 Horšovský Týn
Czech Republic
Phone: +420 373 726-111
Email: click here
IČ: 48360716
DIČ: CZ48360716

Obchodní společnost zastoupená v OR vedeném Krajským soudem v Plzni v oddílu C, vložce 3562

Routing / Plánování trasy

The Horšovský Týn facility

The production site of Horšovský Týn in the Czech Republic is strategically located about 100 kilometers from Gerresheimer's Pfreimd facility in Germany with the company’s Technical Competence Center and 100 kilometers from the mold engineering department at Wackersdorf.

Závod Horšovský Týn:
Výrobní závod Gerresheimer Horšovský Týn v České republice se nachází na strategickém místě, vzdálený pouhých 100 km od německého závodu ve Pfreimdu a technického kompetenčního centra ve Wackersdorfu.

Service range and specialties:

The facility at Horšovský Týn produces inhaler, insulin pens and instant tests for the detection of drug abuse elements and many more. In addition to the production of innovative plastic systems, the facility also specializes in assembly, post-finishing, packaging and international transport and delivery services. For this, Horšovský Týn operates complex assembly and test systems as well as pad printing lines.

Spektrum služeb a specializace:
Výrobní závod v Horšovském Týně patří do výrobní divize Plastic & Devices. Tato divize se zabývá výrobou inhalátorů, inzulínových per, lanzet  a nejrůznějších rychlotestů. Do širokého výrobního spektra se dále řadí např. komponenty na dialýzu, sterilní náplasti či výrobky pro umělé dýchání. Kromě výroby inovativních plastových systému, se závod v Horšovském Týně specializuje také na montáž, zušlechťování, balení a rozesílání svých výrobků do celého světa. Za tímto účelem disponuje tato pobočka komplexními montážními a zkušebními automaty, stejně jako potiskovacími zařízeními.

Facts and figures:

Of the facility’s total production area of 29,100 sqm (313,232 sqft), 16,200 sqm (174,377 sqft) are set aside for ISO class 8 clean room production and 2,900 sqm (31,500 sqft) are designated as controlled areas. The production site is equipped with 135 injection molding machines with clamping forces of between 25 and 225 tons and 22 assembly lines.

Čísla:
Na výrobní ploše o rozloze 29.100 m2 (z toho 16.200 m2 čistého prostoru třídy ISO 8 a 2.900 m2 kontrolované zóny), se nachází 135 vstřikovacích lisů o uzavírací síle od 25 do 225 tun, 22 montážních linií a v současné době má tato pobočka přes 693 zaměstnanců.

Certification:

The facility is certified to ISO 13485, ISO 9001 and ISO 14001. Renowned pharmaceutical companies carried out several quality audits - all of them with outstanding results.

Certifikace:
Výrobní závod získal osvědčení v souladu s ISO 13485, ISO 9001 a ISO 14001. V auditech kvality, které u nás provádí renomované farmaceutické firmy, dosahujeme vždy těch nejlepších výsledků.

Gerresheimer je předním globálním partnerem …

… farmaceutického a zdravotního průmyslu. Jakožto výrobce skleněných a plastových výrobků, přispíváme k lepšímu fyzickému a duševnímu zdraví. Máme celosvětové zastoupení a našich 11 000 zaměstnanců vyrábí ve více než 40 pobočkách v Evropě, Severní a Jižní Americe a Asii. Dosahujeme obratu okolo 1,4 miliard Eur. V naší široké nabídce naleznete jak obaly pro farmaceutický průmysl, tak výrobky pro jednoduché a bezpečné podávání léků: inzulínová pera, inhalátory, předplněné injekční stříkačky, ampulky, lahvičky, nádobky s bezpečnostním uzávěrem pro tekuté i tuhé léky a obaly pro kosmetický průmysl.

Práce ve společnosti Gerresheimer:

Nepřetržitý provoz
U nás se výroba nezastaví. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přesto jsme si neustále vědomi zodpovědnosti, kterou neseme za speciální farmaceutické výrobky.

Mezinárodní pracovní prostředí
Ve více než 40 závodech v Evropě, Severní a Jižní Americe a v Asii nabízíme profesionální a motivující pracovní prostředí na stále se rozrůstajícím trhu.

Tradice, zkušenosti a kontinuita
Jsme společnost s dlouholetou tradicí, kompetencemi a mnoha zkušenostmi. Dlouhodobá sounáležitost zaměstnanců poukazuje na jejich silnou loajálnost vůči společnosti.

Dobrý zdravotní stav
Jako přední globální partner farmaceutického a zdravotního průmyslu přispíváme k lepšímu fyzickému a duševnímu zdraví svých zaměstnanců.

Perspektivy a požadavky
Cíleně a vědomě investujeme do našich zaměstnankyň a zaměstnanců. Lidem, kteří vědí, co chtějí a projevují nadšení a ochotu se rozvíjet, nabízíme odpovídající kariérní možnosti.

General Terms and Conditions of Purchase for Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o.

General Terms and Conditions of Purchase for Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o. (local suppliers)

To view the PDF-Files you need the free Acrobat Reader from Adobe.

Contact
Contact us!
Medical Systems
Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o.
Phone
+420 373 726-111
Mail