Horšovský Týn, Tschechische Republik

Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o.

Auftragsfertigung von Medizinprodukten in der Tschechischen Republik

Zahradní 282
34601 Horšovský Týn
Tschechische Republik
Telefon: + 420 373 726-111
E-Mail: bitte anklicken
IČ: 48360716
DIČ: CZ48360716

Obchodní společnost zastoupená v OR vedeném Krajským soudem v Plzni v oddílu C, vložce 3562

Routenplaner / Plánování trasy

Standort Horšovský Týn

Der tschechische Produktionsstandort Horšovský Týn liegt strategisch günstig in nur 100 km Entfernung zum deutschen Werk in Pfreimd und zum Technischen Competence Center und Werkzeugbau in Wackersdorf.

Závod Horšovský Týn:
Výrobní závod Gerresheimer Horšovský Týn v České republice se nachází na strategickém místě, vzdálený pouhých 100 km od německého závodu ve Pfreimdu a technického kompetenčního centra ve Wackersdorfu.

Leistungsspektrum und Spezialisierung:

Von Inhalatoren, Insulinpens, Drogenschnelltests bis hin zu Testkartuschen wird hier eine große Bandbreite an Drug Delivery Systemen sowie Diagnostik- und Medizinprodukten hergestellt. Neben der Produktion innovativer Kunststoffsysteme montiert, veredelt, verpackt und verschickt Horšovský Týn diese auch weltweit. Dafür stehen im Werk komplexe Montage- und Prüfautomaten sowie Bedruckungsanlagen für Tampondruck bereit.

Spektrum služeb a specializace:
Výrobní závod v Horšovském Týně patří do výrobní divize Plastic & Devices. Tato divize se zabývá výrobou inhalátorů, inzulínových per, lanzet  a nejrůznějších rychlotestů. Do širokého výrobního spektra se dále řadí např. komponenty na dialýzu, sterilní náplasti či výrobky pro umělé dýchání. Kromě výroby inovativních plastových systému, se závod v Horšovském Týně specializuje také na montáž, zušlechťování, balení a rozesílání svých výrobků do celého světa. Za tímto účelem disponuje tato pobočka komplexními montážními a zkušebními automaty, stejně jako potiskovacími zařízeními.

Zahlen und Fakten:

Auf einer Produktionsfläche von 29.100 m2, davon 16.200 m2 Reinraum der ISO Klasse 8 und 2.900 m2 Sauberraum, sind 135 Spritzgießmaschinen mit Schließkräften von 25 bis 225 t und 22 Montageanlagen im Einsatz.

Čísla:
Na výrobní ploše o rozloze 29.100 m2 (z toho 16.200 m2 čistého prostoru třídy ISO 8 a 2.900 m2 kontrolované zóny), se nachází 135 vstřikovacích lisů o uzavírací síle od 25 do 225 tun, 22 montážních linií a v současné době má tato pobočka přes 693 zaměstnanců.

Zertifizierungen:

Der Standort ist nach ISO 13485, ISO 9001 und ISO 14001 zertifiziert. Namhafte Pharmaunternehmen haben hier bereits Quality Audits durchgeführt, die alle mit Bestleistungen bestanden wurden.

Certifikace:
Výrobní závod získal osvědčení v souladu s ISO 13485, ISO 9001 a ISO 14001. V auditech kvality, které u nás provádí renomované farmaceutické firmy, dosahujeme vždy těch nejlepších výsledků.

Gerresheimer je předním globálním partnerem …

… farmaceutického a zdravotního průmyslu. Jakožto výrobce skleněných a plastových výrobků, přispíváme k lepšímu fyzickému a duševnímu zdraví. Máme celosvětové zastoupení a našich 11 000 zaměstnanců vyrábí ve více než 40 pobočkách v Evropě, Severní a Jižní Americe a Asii. Dosahujeme obratu okolo 1,4 miliard Eur. V naší široké nabídce naleznete jak obaly pro farmaceutický průmysl, tak výrobky pro jednoduché a bezpečné podávání léků: inzulínová pera, inhalátory, předplněné injekční stříkačky, ampulky, lahvičky, nádobky s bezpečnostním uzávěrem pro tekuté i tuhé léky a obaly pro kosmetický průmysl.

Práce ve společnosti Gerresheimer:

Nepřetržitý provoz
U nás se výroba nezastaví. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přesto jsme si neustále vědomi zodpovědnosti, kterou neseme za speciální farmaceutické výrobky.

Mezinárodní pracovní prostředí
Ve více než 40 závodech v Evropě, Severní a Jižní Americe a v Asii nabízíme profesionální a motivující pracovní prostředí na stále se rozrůstajícím trhu.

Tradice, zkušenosti a kontinuita
Jsme společnost s dlouholetou tradicí, kompetencemi a mnoha zkušenostmi. Dlouhodobá sounáležitost zaměstnanců poukazuje na jejich silnou loajálnost vůči společnosti.

Dobrý zdravotní stav
Jako přední globální partner farmaceutického a zdravotního průmyslu přispíváme k lepšímu fyzickému a duševnímu zdraví svých zaměstnanců.

Perspektivy a požadavky
Cíleně a vědomě investujeme do našich zaměstnankyň a zaměstnanců. Lidem, kteří vědí, co chtějí a projevují nadšení a ochotu se rozvíjet, nabízíme odpovídající kariérní možnosti.

Allgemeine Einkaufsbedingungen der Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o.

Allgemeine Einkaufsbedingungen der Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o. (lokale Lieferanten)

Zum Anzeigen der PDF-Dateien benötigen Sie den kostenlosen Adobe Acrobat Reader.

Kontakt
Kontaktieren Sie uns!
Medical Systems
Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o.
Telefon
+420 373 726-111
E-Mail