Jobs at Gerresheimer

Specjalista Finansowo - Księgowy

Bolesława Chrobrego 15, Poland | Bolesławiec | Full-time

Opis oferty pracy

Zadania na stanowisku pracy:

  • znajomość przepisów dotyczących Ustawy o Rachunkowości, podatku VAT, CIT,
  • prowadzenie księgowości Spółki należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką grupy,
  • księgowanie dokumentów i prowadzenie ewidencji dotyczącej sprzedaży wyrobów gotowych,
  • księgowanie kosztów,
  • sporządzanie JPK_VAT, JPK_Faktury, przygotowywanie danych do deklaracji,
  • rozliczanie kont rozrachunkowych,
  • współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi, koordynowanie przepływu informacji i zapewnianie wsparcia dla pozostałych działów organizacji w zakresie zagadnień księgowych.

Kwalifikacje

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnych stanowiskach w międzynarodowej firmie,
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, podatków,
  • umiejętności samodzielnego wykonywania powierzonych zadań, przejmowania inicjatywy, wychodzenia z propozycjami rozwiązań,
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego, mile widziana umiejętność obsługi programu SAP

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie zbieżne z zakresem zadań.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Szansę na uczestnictwo w międzynarodowych projektach, wykorzystanie wiedzy i dobrych praktyk do tworzenia optymalnych i dopasowanych do organizacji rozwiązań
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie do stołówki przyzakładowej
  • Dostęp do platformy e-learningowej nauki j. angielskiego i j.niemieckiego
  • I inne.

To ważne by znaleźć właściwe miejsce dla siebie, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – czekamy na Twoje CV.

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej Gerresheimer Group specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jest największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży.

Equal rights

All applicants are considered without any regard to race, color, creed, religion, age, national origin, ancestry, ethnicity, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, marital status, veteran status, disability, genetic information, citizenship status or membership, or any other legally protected status.

Interested? Apply today!